Başlangıç > Güncel > Kevin Costner Kürtçe öğrenmek istediğini açıkladı

Kevin Costner Kürtçe öğrenmek istediğini açıkladı

kevin costnerÜlkemizde daha önceleri konserler veren, son olarak da özel bir hava yolu şirketinin reklam filmlerinde oynayan ünlü oyuncu; Lakırtı Haber’in sorularını samimiyetle cevapladı.

Kürtçe Öğrenmek İstiyorum!

Özellikle Türkiye’deki son gelişmeleri yakından takip ettiğini belirten Kevin Costner, açılım sürecini desteklediğini ve bu desteğin bir kanıtı olarak da öncelikle Kürtçe öğrenmek istediğini belirtti. Ünlü oyuncu “Zamanı geldiğinde Kürtçe şarkı bestelemek isterim. Osman Yağmurdereli’nin Biji Biji Bijilerine şarkısı gibi, hit olacak bir şarkı peşindeyim. Eğer bir albüm yaparsam karşımda ne Gülben, ne Gürgen ne de palamut durabilir.” diyerek, bu konuda ne kadar iddialı olduğunu ortaya koydu.

Siyasete Uzak Değilim

Kendisine siyasete girip girmek istemediğini sorduğumuzda, ünlü yıldız “Amerika’da liderler suntası var. Senatörler parti liderlerinin sözünden ne yazık ki çıkamıyor. Fakat söz konusu Türkiye ise neden olmasın? Burada yeterince demokratik bir ortam var ve ben de burada bir valilik, olmazsa bir kaymakamlık yapmak isterim” dedi.

Kamer Genç’i yakından takip ediyorum

Konu siyasetten açılmışken, Türkiye’de hangi siyasetçileri beğendiğini sorduğumuzda ise gülümseyen bir cevap alıyoruz. Kevin Costner, Kamer Genç’i yakından takip ettiğini ve onu pek çok açıdan Obama’ya benzettiğini söylüyor. “Siyasette ondan öğreneceğim çok şey var, en kısa zamanda kendisiyle tanışmak istiyorum. Cumhuriyet balolarına bir ara gelirse tanışırız nasılsa” diyerek hayranlığını belli ediyor.

Bookmark Kevin Costner Kürtçe öğrenmek istediğini açıkladı

Reklamlar
Kategoriler:Güncel
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: