Başlangıç > Finans, Güncel > Dubai Emiri eşinin altınlarını satıyor!

Dubai Emiri eşinin altınlarını satıyor!

Bilindiği üzere Duabi Emirliğinin finansal açıdan zor olduğu geçtiğimiz günlerde açıklanmış ve bunun üzerine tüm Dünya’da ikinci bir ekonomik kriz korkusu başgöstermişti. Bu korkuların üzerinden henüz bir kaç gün geçmişti ki güzel haberler körfezden geldi.

Son günlerde finansal açıdan zor durumda olduğunu açıklayan Dubai için gelen olumlu sinyaller Dünya piyasalarını rahatlattı. Duabi emiri El Maktum, Al Cezire televizyonuna verdiği ropörtajda,  “Dünya korkmasın. 4 eşime birden düğünde takılan altınları satmayı planlıyoruzç Bu zor günlerimizde eşlerimizin ziynet eşyaları tüm Arap sermayesinin ilacı olacak. Dünya müsterih olsun.” dedi.

Kurban bile kestim

Geçtiğimiz kurban bayramında kurban bile kestiğini ifade eden El Maktum, “Kimse borcumuz üzerinden hamaset yapmaya kalmasın. Borcumuz borç. Üstelik borcumuz olsa kurban kesmezdik. Bunların tümü el baykal tarafından ortaya atılan asılsız iddialar.” şeklinde konuştu.

Borçların tamamı kredi kartı ücreti

Beklenmeyen bu borcun nereden çıktığı ise yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Dubai emiri meğerse bir kaç Türk bankasından gelen kredi kartlarını kabul etmiş. Bunun sonucunda yıllık ücretlerin belini kırdığından bahseden El Maktul, bu kartları iptal ettirmek için araya birilerini koyabilirsem borçların azalacağını, Dubai’nin güzel günlere gebe olacağını ifade etti.

Bookmark Dubai Emiri eşinin altınlarını satıyor!

Reklamlar
Kategoriler:Finans, Güncel
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: