Başlangıç > Kültür Sanat, Lakırtı Magazin > Temel, Fıkrayı Bıraktığını Açıkladı!

Temel, Fıkrayı Bıraktığını Açıkladı!

Bugüne kadar 892 fıkrada rol alan Temel, fıkrayı çok sevdiğini fakat bu karakterin kendisine çok yapıştığını, şiveli konuşmaktan çok yorulduğunu artık avrupa dışından da arkadaşlar edinmek istediğini ve bu sebeplerden dolayı fıkrayı bıraktığını açıkladı. Yaptığı basın toplantısında duygulu anlar yaşayan Temel, arkadaşlarıyla birlikte çok eğlendiklerini, onları çok özleyeceğini ve Bir İngiliz, Bir Fransız ve Bir Alman’a gelecek hayatlarında başarılar dilediğini belirtti.

Diğer yandan tüm Türkiye’den çığ gibi tepkiler yağıyor. Haber kulislerinde Temel’in son zamanlarda Bir Fransız’la aralarının açık olduğu ve bu yüzden bu kararı aldığı söyleniyor. Temel’in demecinin ardından iş arkadaşları, Bir İngiliz, Bir Fransız ve Bir Alman tepki olarak Facebook’taki ilişki durumlarını “4 kafadar”dan “3 kafadar”a çevirdiler.

Bir Fransız, “Yeri Doldurulamaz Değil”

Konuyla ilgili görüşleri sorulan Bir Fransız, Temel’in yerine Ferhat Güzel’e teklif götürdüklerini, şu anda cevap beklediklerini, umutlu olduklarını ve belki de eskisinden daha da iyi olabileceğini belirtti.

Mecnun, Ferhat ve Kerem ise Temel’in masallarda da rahatlıkla rol alabilecek kapasitede olduğunu, gerekirse Fadime ile Temel’in de masallarda yer alması için ellerinden geleni yapacaklarını açıkladılar. Nasreddin Hoca ise fıkralarda rol almanın zorluklarına değinerek “Zirvedeyken bırakması açısından destekliyorum.” dedi.

Dursun “Şaşırmadum daa”

Son açıklama ise Dursun’dan geldi. Dursun yakın arkadaşı olan Temel için “Uzun zamandır kendine vakit ayıramadığından yakınıyordu, hamile kalıp evimin kadını olmak istiyorum gibi bir şeyler mırıldanıp duruyordu. Yapamazsın dedim ama işte Temel’i bilirsiniz” dedi.

Bookmark Temel, Fıkrayı Bıraktığını Açıkladı!

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. 09 Şubat 2010, 06:38

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: