Başlangıç > Güncel, Lakırtı Magazin > Mango, Erkek Arkadaşlar İçin Bekleme Salonu Açıyor

Mango, Erkek Arkadaşlar İçin Bekleme Salonu Açıyor

Ülkemizde de çok rağbet gören İspanyol mağaza zinciri Mango, içerde alışveriş yapan kız arkadaşlarını bekleyen erkekler için her mağazasına bekleme salonu açacağını açıkladı. Yiyecek, içecek, gazete ve dergilerin de olacağı salonlarda kız arkadaşlarını bekleyen erkekler birbirleriyle tanışıp sosyalleşebilecekler.

Müşterilerimizin erkek arkadaşları da müşterimizdir

Sigaralı bölümler ve playstation odalarının da plan dahilinde olduğunu belirten Mango Mağazalar Zinciri Genel Müdürü Bülent Avokado “Yıllardır çaresizce dışarda bekleyen erkeklere yardımcı olmayı sosyal sorumluluk çerçevesinde değerlendiriyoruz. Müşterilerimizin erkek arkadaşları da müşterimizdir.” şeklinde açıklamada bulundu.

Yeni Projeler Yolda

Bu yılki bir diğer projelerinin de kuyrukta bekleyen müşteriler için numeratör olduğunu belirten Avokado, “uzun kuyruklar hem müşterilerimizi bunaltıyor, hem de mağazanın içinde büyük yer kaplıyor. Mağazaya girdikten sonra girişteki numeratörden numara alan müşterilerimiz rahatça gezip dolaşabilecek, sıraları geldiğinde ise kasaya giderek ödemelerini yapacaklar” diye belirtti.

Her Mango’ya Bir Revir Devri Başlıyor 

Son projelerinin ise özellikle indirim dönemlerinde mağaza içerisinde birbirine omuz atan, son kalan ürün için kavga eden veya aldığı kiloları kıyafet denerken farkedip depresyona giren müşteriler için tam donanımlı bir revir konsepti yaratmak olduğunu belirten Avokado, “İndirim dönemlerimiz tatlı bir rekabet ve çekişme içerisinde geçiyor. Gönül istemese de ortaya çıkan sakatlıkları Mango olarak telafi edeceğiz.” dedi.

Bookmark Mango, Erkek Arkadaşlar İçin Bekleme Salonu Açıyor

Reklamlar
Kategoriler:Güncel, Lakırtı Magazin
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: