Başlangıç > Özel Röportaj, Güncel, Spor > Biyiksizlar.com yazarlarını altın günü yaparken yakaladık

Biyiksizlar.com yazarlarını altın günü yaparken yakaladık

Futbolu “bıyıksız”ların gözüyle yorumlayarak adından söz ettiren internet sitesi Bıyıksızlar.com un bayan yazarları geçtiğimiz günlerde  Güliz Ergölen adlı yazarın evinde altın günü için buluştu. Yazarlar LakırtıHaber.com kameralarına cüretkar pozlar vermemekte ısrar ederken, ekibimize yaptıkları Galatasaray işlemeli dantelleri hediye etmeleri ortamı yatıştırdı.

Kadınlar futboldan da anlar!

Kadınların futboldan anlamadığı eleştirilerine ilk olarak “Oraya geliriz. ………” tezahuratıyla samimi şekilde cevap veren site yazarlarından Aslı Eskibatman, sakinleştikten sonra “Futbolcuların epilasyon yaptırdığı bir ülkede kadınların futboldan ne kadar uzak olabileceğini merak ediyorum? Futbolcuların çoğu bizden uzun saçlı, bizden çok kendilerine bakıyorlar, bir çoğunun bizden fazla takısı olduğunu görüyoruz. Kiminin küpesi kiminin bandanası var. Neden bu futbolcular metroseksüel olunca sorun olmuyor da kadınlar futbola el atınca sorun oluyor? Kadınlar pekala futboldan da anlar.” diyerek ince ince göndermelerde bulundu.

Emre Belözoğlu da Bıyıksızlar.com’a yazarlık başvurusunda bulundu

Son dönemlerde yeni yazarları bünyesine katmak isteyen pembe sitenin sahiplerine bir başvuru da Fenerbahçe’li ünlü futbolcu Emre Belözoğlu’ndan geldi. Kendisinin de bıyıklarının bulunmadığını ifade eden futbolcu, “Artık yaşım ilerliyor. Evlilik de yaradı. Hanım yemekleri de tadından yenmiyor. Yorum dünyasında yerimi almanın zamanı geldi. Zaten sinirli bir yapım var. Yorum dünyasında prim yapacağımdam eminim.” şeklinde mikrofonlarımıza konuşurken pembe kramponlu yazarların ünlü futbolcuya cevabı gecikmedi.

Bıyıklarını keserse İlhan Cavcav’ı bile yazar yaparız

Emre’nin teklifine son derece sıcak baktıklarını belirten yazar Nihan Bora ise kendilerinin kadın – erkek ayrımı yapmadıklarına değinirken, “Sadece kuralımız gereği bıyıklı yazar almıyoruz ama bıyıklarını kesmesi şartıyla İlhan Cavcav’ı bile yazar yaparız.”diyerek kapılarının herkese açık olduğunu vurguladı.

Cemil İpekçi’nin de yazar olmak istemesi camiayı ikiye böldü

Sitenin hayranlarının artmasıyla birlikte polemikleri de arttı. Ünlü modacı Cemil İpekçi’nin de yazar olmak istemesi camiayı ikiye böldü. Aralarında Arzu Bıçakçı ve Tuba Kiraz’ın da bulunduğu bazı yazarlar İpekçi’nin hem sitenin görsel tasarımında hem de yorum kısmında önemli bir isim olabileceğini düşünürken, sitenin adının topuklular.com olmasını ve ünlü modacının da kalkan yasak sonrasında kadroya dahil edilmesini talep ettiler. Diğer tarafta ise Aslı Aker ve Pelin İpçioğlu’nın liderliğini yaptığı yazarlar “Sitenin temel ilkelerine aykırı olacağı” düşüncesiyle Cemil İpekçi ismine karşı çıkıyor. Anlaşılan Türkiye’nin gündemi bir süre daha Biyiksizlar.com ile çalkalanacak.

Bookmark Biyiksizlar.com yazarlarını altın günü yaparken yakaladık

Reklamlar
Kategoriler:Özel Röportaj, Güncel, Spor
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: